Blog, News

Aarete Laegas täna jutuks Vikerraadios

Eile oli tore päev. Nimelt käis üks Aarete Laeka asutajatest, Raido Vikerraadiole Laeka tegevuse kohta intervjuud andmas.

Jutuks tuli päris palju teemasid alates sellest, kuidas MTÜ Aarete Laegas sündis, millega tegeleme, kus me asume, milline on meie igapäevatöö, milliseid asju võtame vastu ja mis neist edasi saab, ning loomulikult ka see, keda me aitame ja kuidas meiega ühendust saada.

Vikerraadio kuulajad said teada sedagi, kuhu me plaanime areneda ning milline on järgmine suurem samm Aarete Laeka tulevikus. Samuti räägiti üleriigilise riideabivõrgustiku loomisest ja sellest, kellega teeme koostööd idee elluviimisel.

Kui ka teie tahate Aarete Laeka tegevuses kaasa lüüa ühel või teisel viisil, siis ootame teie mõtteid e-mailiaadressil info@aaretelaegas.ee ja kõnesid telefonil 51 00 185.

vikerraadio raido arno

Omalt poolt täname Vikerraadiot ja loodame, et kohe märgatavalt Aarete Laeka tegevuse vastu kasvanud huvi tähendab seda, et veelgi rohkem inimesi soovib aidata kaasmaalasi. Ehk oli kuulajate seas ka mõni selline isik, kellele meie saaksime abiks olla. Andke endast julgelt märku.