Blog

Avame uue ja suurema Aarete Laeka

MTÜ Aarete Laegas avab 1. aprillil uue ja senisest tunduvalt suurema esinduse, kuhu kolivad meie sorteerimiskeskus ja toetuspood.  Laiendamise eesmärgiks oli muuta abi ja heade hindadega kaup kättesaadavamaks veelgi rohkematele huvilistele.

Aarete Laeka aadressiks on nüüd Madala 3, Tallinn ning koduks kunagine Pelguranna raamatukogu hoone. Ootame külla nii inimesi, kes soovivad oma heas korras asjad annetada neile, kel suurem puudus, aga ka kõiki teisi, kes soovivad soetada kvaliteetseid rõivaid, aga tavapärasest palju parema hinnaga. 

MTÜ Aarete Laegas on avatud argipäeviti kl 10:00-18:00 ja nädalavahetustel 10:00-16:00 ning külalised on oodatud igal ajal nii oma vanu asju ära tooma, toetuspoodi uudistama kui ka abi küsima.

MTÜ Aarete Laegas on 2013. aastal alguse saanud heategevuslik organisatsioon, mis kogub heas korras riideid ja tarbeesemeid, sorteerib need ära ning komplekteerib vastavalt konkreetse abipaluja vajadusele ümber abipakkidesse, mille MTÜ toimetab ka sihtkohta. Aarete Laeka eesmärgiks on aidata raskesse olukorda sattunud inimesi üle Eesti, kes tunnevad puudust eelkõige riideabist – olgu siis põhjuseks majanduslik olukord või mõni ootamatu saatuselöök. Samuti soovime pakkuda väljundit inimestele, kes ei salli raiskamist ja eelistaksid enda jaoks üleliigseks muutunuga teha midagi kasulikku. Aarete Laeka kolmandaks sihtgrupiks on noored ja suured pered ning kõik taaskasutuse fännid, kellele meeldib osta hea hinna ja kvaliteedisuhtega originaalseid riideid, jalanõusid, aksessuaare ja ka tarbekaupa ning kes eelistavad sooritada oma ostud eetilisest ettevõttest, kus peetakse kasumist olulisemaks terve ühiskonna heaolu. Kogu Aarete Laeka toetuspoe tulu läheb MTÜ heategevusliku poole kulude katteks.

 Kadri Britt Põldre
juhatuse liige