Tänapäeva maailmas, kus iga tootmisprotsess mõjutab meie keskkonda, on taaskasutus rohkem kui lihtsalt trend – see on vajadus.
Taaskasutus on mitte ainult keskkonna säästmise vahend, vaid ka võimalus luua positiivseid muutusi kogukonnas.

Selleks, et näidata, kui vahvaid aardeid taaskasutusest leiab ning milliseks on neid võimalik oma äranägemise järgi muuta, korraldame ühe fotokonkurssi, kuhu ootame pilte teie aaretest.

Pilte ootame nii riietest-jalanõudest kui ka esemetest, mida olete taaskasutusest leidnud ning endale sobivaks ümber teinud. Võibolla on mõned vahvad leiud vanast aidast, kuurist või lakapealtki uue kuue ja uue hingamise saanud.

Hea, kui saaksite meile saata esemetest enne ja pärast pildid, et jagada teistelegi inspiratsiooni ja taaskasutuse mõtteid, erinevaid võtteid.

Siin üks näide Aarete Laeka vabatahtliku Merlini tehtud tööst.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pilte ootame e-maili aadressile info@aaretelaegas.ee kuupäevaks
28.07.2024, millele järgneb võitjate valimine.

Pildi juurde palume lisada:
– paar lauset, millega on tegu
– kust on ese saadud
– kui on lisada, siis ka mõni tore fakt selle eseme kohta

Võitjad kuulutame välja Aarete Laeka 11.sünnipäeval, 05.08.2024.

Võitjaid on kaks:
– üks võitja saab välja valitud žürii poolt, kuhu kuuluvad MTÜ Aarete Laegas asutaja Kadri Britt Põldre, Ailen Nõmberg Kangadzungel OÜ-st ja särav loome ning taaskasutuse sõber Helene Vetik (Instagramis helvetikacam).
– teise võitja, ehk rahvalemmiku, selgitame välja Facebooki hääletuse teel vahemikus 29.07-04.08. Võitjaks saab see, kelle esemega pilt kogub kõige rohkem meeldimisi/ reageeringuid. Loome Aarete Laeka Facebooki fotodest eraldi galerii, kuhu kõikide osalejate pildid üles lähevad.

Auhinnaks on:
– žürii lemmikule Aarete Laeka heategevuspoe ostukrediiti 50 euro väärtuses + Kangadzungel kinkekaart 50 euro väärtuses.
– rahvalemmikule Aarete Laeka heategevuspoe ostukrediiti 50 euro väärtuses + Kangadzungel kinkekaart 50 euro väärtuses.

Kes veel ei ole jõudnud esemetele oma loomingut lisada, taaskasutuspoode külastada või kuurialuseid läbi vaadata, siis aega natuke on. Külasta toredaid kohti, otsi aardeid, lase loovus valla ja näita, kui äge võib taaskasutus/uuskasutus olla!

HEAD MÕTTELENDU JA VAHVAT TAASKASUTAMIST/UUSKASUTAMIST!