Blog

Kutsume üles tulekahjuohvritele lasteasju ja kodutekstiili annetama!

PRESSITEADE

17.12.2013

Eile, 16. detsembril muutus ühe Paides elava pere kodu tuleõnnetuse tõttu elamiskõlbmatuks ning hävines kogu lastetoa sisu, lisaks suitsukahjustustele ülejäänud korteris.

Puudust tuntakse enim soojadest lasteriietest, voodipesust, tekkidest-patjadest ning oodatud on ka kõik muud lasteasjad. Abi vajatakse 138 cm ja 130 cm pikkustele tüdrukutele, kelle jalanumbrid on 36-37 ja 30-31.

Abipaki kokkupanemisega tegeleb juba MTÜ Aarete Laegas ning aidata soovijad võivad tuua oma annetused Tallinnas meie sorteerimiskeskusesse aadressile Videviku 31. Samuti kuna abi vajatakse koheselt, siis kutsume teid üles meiega ühendust võtma niipea, kui abipakk koos, telefonil 51 00 185, et teie abi jõuaks võimalikult kiiresti sinna, kus seda vajatakse.

MTÜ Aarete Laegas on 2013. aastal loodud mittetulundusühing, mille eesmärgiks on raskustesse sattunud perede abistamine. Heategevuslik organisatsioon Aarete Laegas tegeleb riiete ja tarviliku kokkukogumise, sorteerimise ja abivajajateni toimetamisega ning peab Tallinnas toetuspoodi.

Kontaktinfo:

MTÜ Aarete Laegas
Telefon 51 00 185
info@aaretelaegas.ee
www.aaretelaegas.ee
www.facebook.com/aaretelaegas