Osta torusall, toetad heategevust

Soeta 3 euro eest rahvuslik torusall, mis sobib hästi kaela või pähe. Torusall hoiab pea ja kaela soojas, aga mahub mugavalt isegi spordijope alla. Nüüd on juba sinu otsustada, kas eelistad etno-mustreid või suitsupääsukesi.
Sallile võid ise järele tulla Aarete Laeka keskusesse (Madala 3, Tallinn), tellida endale sobivasse Smartposti pakiautomaati (lisandub postikulu 2,50€) või hoopis maksikirjana koju (lisandub postikulu 1€; maksikirja mahub kuni 2 torusalli).
Palun anna oma sallisoovist teada aadressil info@aaretelaegas.ee.

Kogu torusallide müügitulu läheb Aarete Laeka edasi arendamiseks – et suudaksime aidata veel rohkemaid inimesi, jõuda hädasolijatele lähemale ja olla heaks partneriks nii abivajajatele kui ka aidata soovijatele üle Eesti veel pikki aastaid. Sinu tugi on väga oluline meie heategevusliku unistuse elluviimisel! Loe lähemalt, millega tegeleb MTÜ Aarete Laegas.

1cc3123fe4c18ce7c765d96256b25843_1374063487.1563-thickbox_default1564-thickbox_defaultimagePilt1instruct

Kingivabrik annetas Aarete Laekale tervelt 2000 rahvuslikku torusalli

Tegevjuht Aigar Holm ütleb: “Otsustasime toetada Aarete Laeka tegevust, kuna see, mida nad on jõudnud mõne tegutsemiskuu jooksul juba ära teha, on rohkem kui paljud inimesed terve elu jooksul teevad. Ka meie meelest tuleb võimalusel toetada nõrgemaid, sest ühel hetkel võid ise abi vajada ja see, kui keegi ulatab abikäe, on väga suur asi. Tuleb ise tegutseda, mitte teistele lootma jääda. Kui iga ettevõte toetaks heategevust kas või kümne euroga kuus, muutuks paljude inimeste elu paremaks. Ja aitamine tekitab ka aitajale väga hea tunde.”

TELLIMINE ON LIHTNE
1. Mõtle välja, mitu ja millist torusalli sa soovid.
2. Kanna kogusumma + postikulu MTÜ AARETE LAEGAS kontole EE167700771001566814.
3. Saada e-kiri aadressil info@aaretelaegas.ee. Lisa sinna info, millise kujundusega torusallid valisid, kas ja millisest Smartposti pakiautomaadist sa pakki kätte saada soovid ja oma mobiiltelefoni number. Kui soovid, et saadaksime sinu salli(d) maksikirjaga, siis palun anna meile ka oma postiaadress. Varsti ei pea sa enam külma kartma, sest kohe kui on soovid-maksed laekunud, paneme salli(d) teele. Täname juba ette selle toetuse eest!

Kui sul on lisaküsimusi, siis helista julgelt 51 001 85